Evinizin Her Köşesini Hayal Ettiğiniz Gibi Tasarlayın

Evinizin Her Köşesini

Hayal Ettiğiniz Gibi Tasarlayın

Evinizin her köşesini hayal ettiğiniz gibi tasarlayın.

Evimiz, ailemizle dostlarımızla birlikte olmanın keyfini, sıcaklığını, mutluluğunu ve konforunu her an yaşadığımız yer. Her sabah yaşam sevinciyle uyandığımız, mutluluk yemekleri yediğimiz, kendimizi bulduğumuz, her köşesinden gurur duymak istediğimiz yer.

Kelebek şimdi size evinizin her köşesini tarzınıza en uygun mobilyalarımızla dekore edebilmeniz için kolaylıklar sunuyor.

Modernliği, zarafeti, şıklığı, doğallığı ile hayatınıza renk katacak, hayallerinizi gerçek kılacak, evinizdeki heyecanı ve yaşam sevincinizi yeniden tanımlayacak Kelebekler sizi bekliyor.

Kelebek “Evini Tasarla” uygulaması elinizin altında. Web sitemizi hemen ziyaret edip Evini Tasarla uygulamasıyla tanışabilir, uygulamadaki yönlendirmeleri takip ederek istediğiniz Kelebekleri seçip evinizde görebilirsiniz. Kelebeklerle dekore edilmiş evinizin yepyeni halini 3 boyutlu olarak görebilirsiniz.

Kelebek “İç Mimarlık Hizmeti” her zaman yanınızda. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ücretsiz iç mimari hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimizden yararlanmak için size en yakın Kelebek mağazasını arayarak veya WhatsApp üzerinden randevu oluşturarak mağazalarımızda Kelebek iç mimarları ile buluşabilir; ihtiyaçlarınıza, tarzınıza ve dekorasyon zevkinize en uygun seçimleri birlikte yapabilirsiniz.

İç Mimarlarımız evinizin ölçülerine, dilerseniz mevcut eşyalarınızı da yerleştirerek size 3 boyutlu olarak yerleşim planlarınızı sunmaktan, evinizin yeni halini gerçeğe yakın haliyle göstermekten ve heyecanınızın bir parçası olmaktan memnuniyet duyacaklardır.

Orası sizin eviniz, orada her şey hayal ettiğiniz gibi olsun.

Evini Tasarla