Kelebek Mobilya Toplu Satış / Projeli İşler

Kelebek, bugüne kadar Türkiye’de ve yurtdışında gerçekleştirdiği 8.000’den fazla projedeki tecrübesi, takım çalışması, profesyonelliği ve zamanlama becerisi ile en yakın partneriniz olacak.

Kelebek; ev mobilyaları dışında, projeli işler alanında Türkiye’de ve yurt dışında; konut ve otel projelerinde mutfak, banyo, çamaşır odaları, vestiyer ve gömme dolap çözümleri ile uzmanlık ve donanım gerektiren alanlarda da hizmet sunmakta, büyük projelerin tüm dekorasyon ve tefriş çalışmalarını başarıyla gerçekleştirmektedir. Hayata geçirdiği dev projeleri, profesyonelliğin ve uzmanlığın verdiği güçle Türkiye’ye kazandıran Kelebek, her projesinde çıtayı daha yukarı çekmektedir.

Sahip olduğu teknolojik donanım ve deneyimli kadrolarıyla Kelebek, büyük ölçekli projeleri fark yaratan projelere dönüştürmekte ülkemizin en seçkin inşaat ve yapı kurumlarını geleceğe taşıyacak projeler sunmaktadır. 80 yılı aşkın tecrübemizin, profesyonel kadromuzun, bilgimizin, kalitemizin ve detay çözümlerimizin desteği ile projeniz emin ellerde olsun…

Aranacak Kelimeyi Yazın